Fotogalerie

 Wellness pension  IVETA  se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody Krkonošského národního parku, v centru městečka Žacléř, v blízkosti běžeckých a sjezdových tratí skiareálu Žacléř-Prkenný Důl, na křižovatce cyklostezek.

Rodinný pension  IVETA  nabízí ubytování s přátelskou atmosférou,ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním přísl./S,WC/, trezorem, fenem, Wi-Fi, RMG a SAT. Případně v apartmá s vlastním přísl., kuchyní, balkonem, trezorem, fenem, Wi-Fi, RMG a SAT. Kromě základních služeb, mohou naši hosté využít pokojový servis a sekretářské služby, Wi-Fi, úschovu cenných předmětů v trezoru pensionu, praní prádla, plavecký bazen, saunu, whirlpool, rašelinové a parafinové zábaly, sportovní, reflexní a regenerační masáže -čokoládová, medová, bylinná, kokosová, aloevera, baňkování, lávové kameny, fitness, trampolina, dětský koutek, posezení v pergole s krbem, grilování, ohniště, přednášecí místnost, lyžárnu vč. vysoušeče obuvi, kolárnu, nabídku prodejny sportovních potřeb a půjčovny lyží a tenisových raket. 

Parkování je zajištěno na vlastním, osvětleném a uzavřeném parkovišti.

Pro skupiny i jednotlivce zajišťujeme výlety v regionu, instruktory lyžování, tenisu, longboardu, inline, endura, motocrosu a jízdy na koni, sportovní kempy a soustředění vč.kompletního servisu.


PředchozíNásledující

 
Nastavení fotogalerie


Obrázek 1 z 12

Wellness pension IVETA
Novinky
 • Karta hosta

  20.8.2020

     benefitní program

     nabízí zajímavé výhody,

     pro každého našeho hosta, 

     nakupujte na více jak

     375.692 místech 

     v Krkonoších, ČR i EU

     a ušetřete snadno

   smiletřeba na dovčusmile         

Hledat